Hotel-Pupil » O nas

Kilka słów o nas

Jak powstał Hotel Pupil?

Tak jak Wy, jesteśmy miłośnikami zwierząt. W naszym domu od zawsze mieszkały psy, koty oraz inne mniejsze stworzenia. Każdy wyjazd i pozostawienie naszych pupili pod czyjąś opieką, wiązał się z obawą, czy nie będą tęsknić oraz czy będzie im wystarczająco dobrze. Stąd narodził się pomysł stworzenia hotelu, w którym każdy ulubieniec będzie czuł się jak w domu – miejsca, gdzie dostanie odpowiednią ilość miłości i troski.

Założenie Hotelu Pupil w 2006 roku było spełnieniem naszych marzeń. Czyż to nie bajka? Robić to, co się kocha przez całe życie?

Zdajemy sobie sprawę, że rozłąka czworonoga z właścicielem nie jest łatwa, dlatego przykładamy szczególną uwagę do jego samopoczucia. Przede wszystkim staramy się zapewnić mu najtroskliwszą opiekę i wspaniałą zabawę, aby spędzanie czasu w naszym hotelu było przyjemnym wspomnieniem.
Dodatkowo chcieliśmy, aby pokoje pod każdym względem przypominały wnętrza domów. Początkowo znajdowały się w nich łóżka, szafki, kanapy, fotele, a nawet toaletki. Z czasem jednak, okazało się to niehigieniczne i niepraktyczne, dlatego też wyposażyliśmy pomieszczenia w komfortowe łóżka oraz budki. Psom zapewniamy zabawę na świeżym powietrzu, a dla kotów zostały stworzone przestrzenne place zabaw z torami przeszkód i dużą ilością drapaków.

Aktualnie nasz hotel składa się z:

  • troskliwego personelu
  • 15 pokoi dla psów,
  • 20 średnich i 10 dużych pokoi dla kotów,
  • 2 osobnych pomieszczeń dla zwierząt klatkowych.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego hotelu.
https://hotel-pupil.pl/wp-content/uploads/2021/07/separator-psy-koty.jpg
https://hotel-pupil.pl/wp-content/uploads/2021/07/hotel-pupillogo-small2-320x78.png
Kontakt
ul. Krótka 3, Mirków k. Wrocławia
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00 - 17.00
Sobota: 9:00 - 12:00
Niedziela: 9:00 - 12:00

Copyright © Hotel-Pupil 2024 | Polityka prywatności
Wykonanie i Optymalizacja SEO – studiosj.pl